Bratislava Flats
menu
             
            Bookmark and Share

 

 

 

 

Ponúkame na prenájom luxusné byty v Bratislave. Veľké množstvo bytov z našej ponuky sa nachádza v historickom jadre Bratislavy a jeho okolí.

Byty z našej ponuky boli nedávno zrekonštruované s použitím najkvalitnejších materiálov. Veľkú pozornosť sme venovali hlavne kúpeľniam a kuchyniam. Všetky naše byty majú k dispozícii káblovú televíziu, telefónnu linku a zabudovanú novú elektroinštaláciu. Ponúkame aj byty v nových budovách, postavených v priebehu posledných troch rokov. Interiérové zariadenie je v modernom štýle. Všetky nehnuteľnosti sú spravované našou spoločnosťou.

Plánujete investovať na Slovensku? Ponúkame kompletné služby , vrátane služieb súvisiacich s predajom, kúpou alebo renováciou Vašej nehnuteľnosti, alebo pozemku. Môžeme tiež spravovať Vašu nehnuteľnosť a pomôcť pri výbere nájomníkov. Špecializujeme sa na byty a administratívne priestory v Bratislave. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte.

 

 

 

 

 

 

We offer furnished luxury apartments for rent in Bratislava. Many of our apartments we offer are located in the historic district and surrounding areas of downtown.

All of our apartments have been recently renovated using the highest quality materials and workmanship. Great detail and thought has been put into our properties, with a high importance to nice bathrooms and kitchens. All our properties have cable TV, modern electricity and land line phones available. Some of the apartments we offer are new buildings built in the past 3 years. We furnish our properties only with modern furniture. All our properties are managed by us.

Looking to buy real estate in Slovakia? We are a full service agency and can manage the purchase, acquisition and renovations of your apartment, building or land. We can also manage rental properties and find tenants for you. We specialize in apartments and office complexes in Bratislava. Feel free to contact us.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright notice

DOMOVSKA STRANKA HOME BYTY NA PRENAJOM APARTMENTS FOR RENT NASE SLUZBY OUR SERVICES O BRATISLAVE ABOUT BRATISLAVA KONTAKTY CONTACTS